Projděte si zajímavé materiály, které ocení nejen koordinátoři.

Nařízení vlády č. 375/2017 Sb. ze dne 23. října 2017 o vzhledu, umístění a provedení bezpečnostních značek a značení a zavedení signálů, kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy (zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci) je aktuální právní dokument, který by měl znát každý zadavatel i zhotovitel staveb – najdete ho například ZDE.

Publikace Bezpečnost práce ve stavebnictví – ke stažení například ZDE.

Na Setkání koordinátorů 2018 jste mohli vidět prezentaci na téma Plány BOZP. Vzhledem k faktu, že v prezentaci bylo velké množství textu a ne každý si stihl poznamenat vše důležité, tak pro vás prezentaci zveřejňujeme i online – prezentaci si můžete stáhnout zde: PLÁNY BOZP (PDF; 2 MB)

Prezentace z roku 2019 jsou pak dostupné jen účastníkům z roku 2019. Vše je dostupné ZDE po zadání hesla, které účastníci dostali v e-mailu po Setkání koordinátorů.

Materiály z roku 2020 jsou dostupné pro účastníky z roku 2020. Vše je dostupné ZDE po zadání hesla, které účastníci dostali v e-mailu po akci.